Siirry pääsisältöön FC Haka

Uutiset

Tule FC Haka ry’n jäseneksi!

FC HAKA ry

FC Haka ry:n toiminnan tarkoitus on tukea ja edistää valkeakoskelaista jalkapalloa sekä sen toimintaedellytyksiä.

 

JÄSENISTÖ:

FC Haka ry:n jäsenistö koostuu seuran jäsenmaksun maksaneista jalkapallon ystävistä. Jäsenistö valitsee vuosittain vuosikokouksessa seuran hallituksen, joka käyttää seuran ylintä toimeenpanovaltaa. Seuran jäsenmaksu on 15 euroa / vuosi. Jäsenyys vahvistetaan maksamalla jäsenmaksu seuran tilille. Jäseneksi voi liittyä myös kesken toimintavuoden maksamalla jäsenmaksun seuran tilille.

 

VARAINHANKINTA:

FC Haka ry:n varainhankinta koostuu sekä jäsenten vuosittaisista jäsenmaksuista että erikseen suunniteltavista projekteista. Seura voi myös hakea yhdistyksille suunnattuja toiminnan tukia. Seura pyrkii vuosittain järjestämään vähintään yhden varainhankintaprojektin. Hankitut varat ohjataan seuran hallituksen harkinnan mukaan tukemaan hakalaista juniorijalkapallotoimintaa mm. avustamalla harjoitusvuorojen maksua.

 

TULE MUKAAN TUKEMAAN VALKEAKOSKELAISTA JALKAPALLOA!

LIITY  FC HAKA RY’N JÄSENEKSI MAKSAMALLA SEURAN TILILLE 15 EUROA.

Seuran tilinumero: FI 36 5494 0920 0193 06.

Lisää viestikenttään oma nimesi ja sähköpostiosoitteesi.

 

Kaikille jäsenmaksunsa maksaneille FC Haka ry’n JÄSENILLE TARJOTAAN JOKAISESSA HAKAN KAUDEN 2018 KOTIOTTELUSSA ILMAISET KAHVIT ennen pelin alkua Kivikatsomon pressitilassa. Tila on FC Haka ry’n jäsenten käytössä. Lisäksi olet mukana FC HAKAN sisäpiirissä ja saat mm. toimitusjohtajan ajankohtaiskatsaukset sähköpostiisi.

 

Olli Nummelin                                           Markku Takaniemi

puheenjohtaja                                            varapuheenjohtaja

 

Lisätietoja antavat :

Olli Nummelin          gsm 0400 731 350             o.nummelin@pp.inet.fi

Markku Takaniemi  gsm 0400 868 568             markku.takaniemi@pp.inet.fi

 

 

PÄÄYHTEISTYÖKUMPPANIT